Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZ Treflem na inaugurację roku

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-04 14:35

Przed siatkarzami AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego pierwszy w 2019 roku mecz ligowy. W sobotę o godzinie 17:00 podejmą oni u siebie drużynę Trefla Lębork.

Obie ekipy prezentują się w tym sezonie bardzo podobnie. Zarówno AZS jak i Trefl mają na swoim koncie po 16 „oczek”. Klub z Lęborka jednak wygrał dotąd 6 spotkań, a przegrał 5, podczas gdy zielonogórzanie legitymują się odwrotnym bilansem. Sprawia to, że Akademicy plasują się na 7. lokacie w tabeli, a ich sobotni rywale – dwa miejsca wyżej.

Podczas przerwy świątecznej zielonogórscy siatkarze nie próżnowali. AZS rozegrał wówczas kilka sparingów z dwoma innymi lubuskimi II-ligowcami – Sobieskim Areną Żagań oraz liderem grupy pierwszej, Orłem Międzyrzecz.

W pierwszym meczu w Lęborku ekipa z Zielonej Góry sprawiła niemałą niespodziankę. Zawodnicy z Grodu Bachusa zwyciężyli na terenie rywala 3:0, co zapoczątkowało ich świetną passę i podróż w górę tabeli z ostatniej pozycji. Czy w sobotnie popołudnie możemy spodziewać się podobnego scenariusza?

II liga, 14. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Trefl Lębork
Data: 05.01.2019, godzina 18:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności