Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWziąć rewanż na wrocławiankach

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-04 18:27

Już w najbliższą sobotę siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra rozegrają pierwsze w tym roku spotkanie dolnośląsko-lubuskiej III ligi. Nie będą miały jednak łatwego zadania, bowiem ich przeciwnikiem będzie KS AZS AWF PIKO Sport Wrocław.

Po 8 kolejkach III ligi drużyna ze stolicy Dolnego Śląska ma na koncie 13 punktów. Akademiczki przegrały dotąd jedynie 2 razy – z liderem z Wałbrzycha i nowosolskim Aresem (w obu przypadkach padł wynik 1:3). Cały ten dorobek składa się na 3. lokatę w ligowym zestawieniu.

Dwa „oczka” niżej znajdziemy z kolei zespół z Winnego Grodu. Zielonogórzanki rozegrały dotąd 6 spotkań, w których wywalczyły 8 punktów. Daje im to 5. miejsce w tabeli i niewielką stratę do poprzedzającej drużyny z Nowej Soli.

Warto także wspomnieć, że znaczną większość swojego dorobku Trzynastka zainkasowała w trzech ostatnich pojedynkach, w których do zera pokonała Ares i Ren But Złotoryja oraz przegrała 2:3 z Chełmcem Wałbrzych. Warto by było zatem podtrzymać teraz dobrą passę i wygrać we Wrocławiu, rewanżując się tym samym za październikową porażkę z AZS-em 1:3.

PikoSport III liga kobiet, 9. kolejka: KS AZS AWF PIKO Sport Wrocław – UKS Trzynastka Zielona Góra
Data: 05.01.2018, godzina 18:15
Miejsce: Hala AWF, ul. Mickiewicza 58, Wrocław.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności