Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka Trzynastki we Wrocławiu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-05 22:59

III-ligowa UKS Trzynastka Zielona Góra zanotowała dziś porażkę w premierowym meczu w 2019 roku. Zielonogórskie siatkarki przegrały we Wrocławiu z tamtejszym KS AZS AWF PIKO Sport 0:3.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zespół z Zielonej Góry jechał na Dolny Śląsk, aby zrewanżować się za poprzednią porażkę z AZS-em w Winnym Grodzie. Niestety nie udało się zrealizować celu, bowiem gospodynie sobotniego pojedynku znów nie dały wyrwać sobie wygranej. Kolejne sety kończyły się zwycięstwami Akademiczek do 22, 21 i 19, przez co Trzynastka wróciła z Wrocławia bez zdobytego seta.

Okazja do rehabilitacji już za tydzień. Wówczas zielonogórzanki na własnym parkiecie zmierzą się z wiceliderem rozgrywek, KS-em Milicz.

PikoSport III liga kobiet, 9. kolejka: KS AZS AWF PIKO Sport Wrocław – UKS Trzynastka Zielona Góra 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności