Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKomplet wyników sobotnich spotkań!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2018-03-03 22:08

Rozegrane dzisiaj zostały trzy mecze z udziałem czołowych zielonogórskich drużyn. Zwyciężyli piłkarze oraz siatkarze, polegli natomiast szczypiorniści.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Komplet dzisiejszych wyników zielonogórskich drużyn:

[PIŁKA NOŻNA] 1/8 Lubuskiego PP: MKS Orzeł Międzyrzecz - KS Falubaz Zielona Góra 1:2 (1:1)
Zielonogórzanie rozpoczęli wiosnę od zwycięstwa w pucharowych zmaganiach. Jako pierwsi bramkę w 42. minucie zdobyli gospodarze. Chwilę później było już 1:1 po golu Wojciecha Okińczyca. Ten sam zawodnik zapewnił Falubazowi awans, ustalając wynik meczu w 84. minucie.

[SIATKÓWKA] 21. kolejka II ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski - MKST Astra Nowa Sól 3:2 (25:20, 25:21, 24:26, 20:25, 15:13)
Zielonogórzanie utrzymali korzystną passę na własnym parkiecie. Mogli co prawda wygrać w trzech setach, lecz zapewnili kibicom dodatkową ilość emocji. To zwycięstwo zbliżyło ich do strefy niezagrożonej degradacją.

[PIŁKA RĘCZNA] 19. kolejka I ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Polski Cukier Pomezania Malbork 29:32 (11:19)
Zdecydowanie najsłabiej dziś wypadli szczypiorniści, którzy polegli przy Szafrana po dość słabym meczu. W pierwszej połowie rywale wypracowali sobie sporą przewagę, której zielonogórzanie nie zdołali w całości zniwelować.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności