Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademickie spotkanie na szczycie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-01-11 15:38

Po ubiegłotygodniowej porażce z Madnessem Chocianów futsalistów PKM Zachód Persa AZS-u UZ czeka trudne starcie w II lidze. W ramach 5. kolejki wybiorą się oni do Wrocławia, aby zmierzyć się z niepokonanym dotąd AZS-em UWr.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Mecz z zespołem ze stolicy Dolnego Śląska będzie niejako odpowiedzą na pytanie, czy zielonogórzanie powalczą w bieżącym sezonie o powrót na zaplecze Futsal Ekstraklasy. Przez niedawną porażkę z Madnessem Chocianów i minimalne zwycięstwa w reszcie spotkań, nie jest to takie oczywiste. Co prawda zespół z Winnego Grodu znajduje się obecnie na 2. miejscu w tabeli, lecz jego dotychczasowe wyniki nie wskazują, iż jest to drużyna z niemałym przecież doświadczeniem I-ligowym.

Sobotni rywal zielonogórzan jest aktualnym liderem ligowego zestawienia. Wrocławianie zwyciężyli w obydwu rozegranych przez nich pojedynkach, zdobywając łącznie 12 bramek i tracąc zaledwie 4. Na inaugurację po wielkich trudach zwyciężyli z Wietrzak Teamem Legnica 7:3, a tuż przed świętami pokonali w Żarach Mundial 5:1. Starcie z Persą będzie zatem dla AZS-u UWr pierwszym meczem w bieżącym roku.

Czy w pojedynku dwóch akademickich klubów zielonogórzanie zrehabilitują się za porażkę z chocianowianami i przywiozą z Dolnego Śląska komplet punktów?

II liga, 5. kolejka: AZS UWr Wrocław – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 12.01.2018, godzina 13:30
Miejsce: Hala UWr, ul. Przesmyckiego 10, Wrocław.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności