Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazd na teren outsidera

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-11 20:53

Zgarnięcie pełnej puli w najbliższym spotkaniu to dla siatkarzy AZS-u UZ obowiązek. Zielonogórzanie w sobotę zmierzą się na wyjeździe z „czerwoną latarnią” II ligi, SMS-em Police.

Akademicy w sobotnim spotkaniu nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. Ich rywal plasuje się na ostatniej lokacie w tabeli, mając na koncie zaledwie 2 „oczka”. Ponadto policzanie nie zdołali wygrać w tym sezonie żadnego spotkania, zatem ich bilans po 12 rozegranych meczach to 0-12.

AZS z kolei od kilku rund utrzymuje stabilne miejsce w okolicach środka tabeli. Aktualnie zielonogórzanie znajdują się na 6. pozycji z 19 punktami na koncie. Wydaje się więc oczywiste, że Akademicy muszą zdobyć w Policach pełną pulę. Czy tak się stanie? Przekonamy się już w sobotni wieczór.

II liga, 15. kolejka: SMS Police – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 12.01.2019, godzina 17:30
Miejsce: Hala OSiR, ul. Siedlecka 2B, Police.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności