Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSzalona końcówka we Wrocławiu! AZS UZ górą w akademickich derbach!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-01-12 15:39

W meczu na szczycie grupy dolnośląskiej II ligi futsalu PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski po wielkich emocjach pokonał na wyjeździe AZS UWr Wrocław 5:3.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Futsaliści z Winnego Grodu jechali na Dolny Śląsk z chęcią rehabilitacji za ubiegłotygodniową porażkę z Madnessem Chocianów. Wiadomo było jednak, że nie będą mieli łatwego zadania, bowiem liderujący AZS UWr nie przegrał jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania. Początek meczu utwierdził nas w tym przekonaniu, bowiem to gospodarze już w pierwszych minutach otworzyli jego wynik. Na szczęście kilka minut przed przerwą wyrównał Kacper Ryś, przez co po pierwszej odsłonie rezultat był remisowy.

Drugą połowę lepiej zaczęli natomiast zielonogórzanie – po jednym trafieniu zaliczyli Łukasz Hanc i Michał Lewaszow, dzięki czemu w 33. minucie zespół z Grodu Bachusa prowadził już 3:1. Gospodarze nie mieli jednak zamiaru się poddać i już chwilę później, w przeciągu dwóch minut, wyrównali stan meczu.

Wszystko rozstrzygnęło się zatem w końcowych sekundach gry. Najpierw w 39. minucie upragnione prowadzenie dał zielonogórzanom Kacper Ryś, a chwilę po nim Łukasz Hanc ustalił końcowy rezultat spotkania na 5:3 dla AZS-u UZ.

II liga, 5. kolejka: AZS UWr Wrocław – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski 3:5 (1:1)
Bramki dla AZS-u UZ: Hanc (x2), Ryś (x2), Lewaszow.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności