Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka Trzynastki na własnym parkiecie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-12 20:32

UKS Trzynastka Zielona Góra nie zdołała urwać dziś punktów wiceliderowi tabeli dolnośląsko-lubuskiej III ligi siatkówki kobiet. Zielonogórzanki musiały uznać wyższość KS-u Milicz, który zwyciężył 3:1.

Spotkanie rozpoczęło się od zaciętej walki w pierwszym secie, który na przewagi wygrały miliczanki. W drugiej odsłonie siatkarki z Winnego Grodu zdołały się zrehabilitować, ogrywając wicelidera do 16. Dwie kolejne partie padły już jednak łupem przyjezdnych, które ostatecznie zainkasowały dziś pełną pulę punktów.

Ekipa z Zielonej Góry po dzisiejszej kolejce wciąż znajduje się na 5. lokacie w tabeli. Według oficjalnego terminarza siatkarki Trzynastki następne spotkanie III ligi rozegrają dopiero w lutym, ale pamiętajmy, że mają one jeszcze zaległe spotkanie z Volley Głogów, którego termin nie został jeszcze ustalony. Jutro natomiast zawodniczki i zawodnicy Trzynastki wezmą udział w turnieju siatkówki z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek został zaplanowany na godzinę 13:00 w hali przy ul. Szafrana.

PikoSport III liga, 10. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – KS Milicz 1:3 (26:28, 25:16, 21:25, 18:25)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności