Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS ogrywa outsidera, choć łatwo nie było

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-12 20:56

Zielonogórscy siatkarze z kolejnym zwycięstwem w II lidze! Tym razem wygrali w Policach z ostatnim w tabeli SMS-em 3:1. Nie było to jednak zbyt łatwe spotkanie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Już pierwszy set pokazał, że SMS ma zamiar podjąć rękawicę. Co prawda Akademicy po dwóch partiach prowadzili 2:0, ale w premierowej odsłonie zwyciężyli zaledwie 25:23. Więcej problemów policzanie sprawili naszym siatkarzom w dwóch kolejnych setach. Oba kończyły się bowiem wygranymi „na przewagi”. Ostatecznie AZS uniknął tie-breaka i wywiózł z Pomorza Zachodniego 3 „oczka”.

Najbliższy mecz II ligi zielonogórzanie rozegrają za tydzień w Winnym Grodzie, gdzie podejmą KS Stal Grudziądz. Jutro z kolei wezmą udział w turnieju siatkówki z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek o godzinie 13:00 w hali przy ul. Szafrana.

II liga, 15. kolejka: SMS Police – AZS Uniwersytet Zielonogórski 1:3 (23:25, 17:25, 29:27, 26:28)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności