Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStal wygrywa w Zielonej Górze

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-19 23:32

Siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zanotowali w sobotę pierwszą porażkę w 2019 roku. Ich pogromcą okazała się grudziądzka Stal, która zwyciężyła przy Szafrana 3:1.

Dla siatkarzy Stali wyjazd do Zielonej Góry był okazją do rewanżu za listopadowe zwycięstwo AZS-u w Grudziądzu 3:2. I trzeba przyznać, że im się ta sztuka udała. Zielonogórzanie jedynie w pierwszej partii zdołali dobić do 25 punktów przed rywalami. Kolejne trzy sety, w mniejszym lub większym stopniu, zostały zdominowane przez zespół z województwa kujawsko-pomorskiego.

Akademicy po sobotniej kolejce plasują się na 5. lokacie w tabeli, a Stal zajmuje fotel wicelidera. Za tydzień podopieczni Krzysztofa Dobka na wyjeździe zmierzą się z Notecią Czarnków.

II liga, 16. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – KS Stal Grudziądz 1:3 (25:21, 14:25, 17:25, 20:25)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności