Rundę rewanżową czas zacząć!

[FUTSAL]
2019-01-20 00:49

Punktualnie o godzinie 16:00 II-ligowi futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wybiegną na parkiet hali przy ul. Szafrana. Ich przeciwnikami w kolejnym ligowym pojedynku będzie Wietrzak Team Legnica.

Akademicy do dzisiejszego spotkania przystąpią z pozycji lidera tabeli II ligi. Mają oni na swoim koncie 3 zwycięstwa i 1 porażkę, co przekłada się na dorobek 9 „oczek”. Przypomnijmy, że jedynym jak dotąd pogromcą AZS-u okazał się debiutant w rozgrywkach – Madness Chocianów.

Ekipa z Legnicy natomiast znajduje się obecnie w środku ligowej klasyfikacji. Wietrzak Team rozpoczął sezon od dwóch porażek, by później zanotować tyle samo zwycięstw – nad Mundialem Żary i Madnessem Chocianów. Warto dodać, że dzisiejszy mecz będzie pierwszym w 2019 roku występem Wietrzaka na parkietach II ligi. Futsaliści z Legnicy od Świąt mieli miesięczną przerwę w tych rozgrywkach, podczas której jednak nie próżnowali – na co dzień biorą oni udział w Legnickiej Lidze Halowej.

AZS z Wietrzakiem po raz pierwszy mierzył się na inaugurację bieżącego sezonu. Wówczas Akademikom udało się wywieźć z Dolnego Śląska 3 „oczka”, lecz nie była to łatwa zdobycz. Przez większą część tamtego spotkania utrzymywał się rezultat remisowy, który zielonogórzanie przełamali na kilka minut przed końcem meczu.

Czy tym razem AZS po raz pierwszy w tym sezonie zaliczy spokojną wygraną, czy może znów dostarczy kibicom dużej dawki emocji?

II liga, 6. kolejka: PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski – Wietrzak Team Legnica
Data: 20.01.2019, godzina 16:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.