Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPora na rewanż za listopadową porażkę

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-01-25 18:07

W sobotni wieczór siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego udadzą się do Czarnkowa, gdzie podejmą sąsiada w tabeli, miejscową Noteć.

Obydwie drużyny dzieli w ligowym zestawieniu zaledwie 1 „oczko”, choć Akademicy rozegrali dotąd o jedno spotkanie więcej od Noteci, która plasuje się miejsce wyżej od nich. Oba zespoły przegrały swoje ostatnie mecze, zatem sobotni pojedynek będzie dla nich okazją do rehabilitacji.

Zielonogórzanie będą chcieli jednak zawalczyć o coś więcej, bowiem mają oni rachunki do wyrównania z czarnkowską ekipą. Mowa tu o pierwszym starciu tych drużyn, kiedy to na parkiecie przy ul. Szafrana w Winnym Grodzie minimalnie lepsi okazali się siatkarze z Wielkopolski. Po zaciętym boju zwyciężyli oni 3:2, za co teraz AZS będzie próbował się odgryźć.

W wywiadzie udzielonym Radiu Zielona Góra trener Krzysztof Dobek zaznaczył, że nie będzie to łatwe spotkanie, bowiem jego zwycięzca znajdzie się w lepszej sytuacji w kontekście walki o pierwszą czwórkę fazy zasadniczej. Zapowiada się zatem kolejny wyrównany pojedynek!

II liga, 17. kolejka: MKS Noteć Czarnków – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 26.01.2019, godzina 19:00
Miejsce: Hala SP2, ul. Wroniecka 136, Czarnków.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności