Falubaz miażdży Piasta

2019-01-26 15:44

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra ma za sobą kolejny sparing przed rundą wiosenną IV ligi. W sobotnie południe na sztucznej murawie przy ulicy Sulechowskiej zmierzył się on z Piastem Iłowa. Lepsi okazali się piłkarze z Winnego Grodu, którzy zwyciężyli aż 13:2!

Co ciekawe to Piast Iłowa, czyli zwycięzca jesieni w zielonogórskiej „okręgówce”, otworzył wynik dzisiejszego spotkania. Już w 4. minucie iłowianie otrzymali rzut karny, który skutecznie dobili. Niedługo później Falubaz wyrównał stan meczu, lecz kolejne słowo znów należało do Piasta. Tuż przed końcem pierwszej połowy zielonogórzanie wzięli się jednak do roboty, dzięki czemu schodzili do szatni z prowadzeniem 3:2.

W drugiej odsłonie podopieczni Andrzeja Sawickiego rozwiali wszelkie wątpliwości, urządzając sobie prawdziwą strzelaninę. Aż 10 trafień w przeciągu 45 minut spowodowało, że końcowy rezultat diametralnie różnił się od tego z pierwszej połowy.

Kolejny mecz kontrolny żółto-biało-zieloni rozegrają za tydzień (02.02) o godzinie 12:00. Wówczas na stadionie zielonogórskiego MOSiR-u podejmą III-ligową Wartę Gorzów.

Mecz towarzyski: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – KP Piast Iłowa 13:2 (3:2)