Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDerby okazją do rehabilitacji

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-01-26 16:55

Nadszedł czas na 7. kolejkę dolnośląskiej II ligi futsalu, a w jej ramach – lubuskie derby! Futsaliści PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego w nadchodzącą niedzielę zagrają na wyjeździe z ostatnim w tabeli Mundialem Żary.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zawodnicy z Winnego Grodu dostaną w niedzielę okazję do rehabilitacji za ubiegłotygodniową wpadkę w postaci porażki z Wietrzak Teamem Legnica. Było to już drugie (po przegranej z Madness Chocianów) potknięcie Akademików w tym krótkim sezonie, zatem jeżeli chcą oni wciąż myśleć o powrocie na zaplecze elity, to ich margines błędu znacząco się skurczył.

W całkiem innej sytuacji znajduje się żarska ekipa. Mundial nie zdobył jeszcze żadnego puntu i z najgorszym dorobkiem plasuje się na dnie II-ligowej tabeli. Nie oznacza to jednak, że niedzielne derby przebiegną bez większych emocji, bo mimo że faworytem pozostaje AZS, to pierwszy mecz z żaranami pokazał, iż potrafią oni zagrozić doświadczonej drużynie z Grodu Bachusa. Wówczas rywal zielonogórzan w drugiej połowie odrobił większość strat z pierwszej odsłony i do ostatniej minuty próbował zmienić niekorzystny dla niego rezultat. Ostatecznie to podopieczni Macieja Góreckiego triumfowali 4:3.

Czy AZS, który wyraźnie męczy się w tym sezonie na drugoligowych parkietach, zdoła wykonać zadanie i przywieźć z Żar 3 „oczka”?

II liga, 7. kolejka: Mundial Żary – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 27.01.2019, godzina 13:00
Miejsce: Hala LO, ul. Podwale, Żary.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności