Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSzczypiorniści wracają na ligowe parkiety

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-01-26 17:49

Piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wracają do ligowych zmagań. W niedzielę o godzinie 13:00 wyjdą oni na wrocławski parkiet w ramach pojedynku z miejscową Forzą.

Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska sąsiaduje w tabeli z zielonogórskim AZS-em. Obie ekipy mają na koncie po tyle samo punktów i tylko dzięki wynikowi bezpośredniego starcia Akademicy plasują się o miejsce wyżej od swoich niedzielnych rywali.

A skoro już mowa o pierwszym meczu pomiędzy AZS-em a Forzą to przytoczmy nieco szczegółów tamtego pojedynku. Był on inauguracją bieżących rozgrywek, w której to zielonogórzanie zwyciężyli 31:28. Przez cały czas utrzymywał się jednak wtedy okołoremisowy rezultat, który zapewniał zgromadzonym w hali przy Szafrana kibicom niemałą dawkę emocji.

Teraz również ma nie być inaczej. Wrocławianie po słabszym okresie na początku rozgrywek podnieśli się z dna tabeli i potrafią ponownie zagrozić Akademikom. Ci jednak solidnie przepracowali minioną przerwę zimową i z pozytywnym nastawieniem przystępują do rundy rewanżowej.

I liga, 12. kolejka: Forza Wrocław – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 27.01.2019, godzina 13:00
Miejsce: Hala Wielofunkcyjna AWF Wrocław, al. Paderewskiego 35, Wrocław.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności