AZS po tie-breaku wygrał w Czarnkowie!

[SIATKÓWKA]
2019-01-27 00:17

Kolejny zacięty bój stoczyli między sobą siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego i Noteci Czarnków. Akademicy zwyciężyli na terenie rywala 3:2, czym zrewanżowali się za listopadową przegraną w Winnym Grodzie.

Podobnie jak pierwsze spotkanie AZS-u z Notecią, sobotni pojedynek również dostarczył fanom sporo emocji. Już pierwszy set – wygrany przez miejscowych 29:27 – pokazał, że ponownie żadna z drużyn nie zamierza ani na chwilę odpuścić. W drugiej partii zielonogórzanie odegrali się na czarnkowianach, lecz kolejna znów należała do gospodarzy, którzy po trzeciej odsłonie prowadzili już 2:1.

Dwa ostatnie sety należały już jednak do Akademików. Zwycięstwa 25:23 i 15:11 pozwoliły wygrać im sobotnią potyczkę i zrównać się punktami w tabeli z Notecią. Za tydzień przystąpią oni do kolejnego ataku na pierwszą czwórkę. Tym razem u siebie podejmą przedostatnią w ligowym zestawieniu Trójkę Nakło.

II liga, 17. kolejka: MKS Noteć Czarnków – AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (29:27, 18:25, 25:19, 23:25, 11:15)