Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiorunujący początek drugiej połowy zapewnił AZS-owi zwycięstwo!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-01-27 15:33

Zielonogórscy futsaliści wciąż bez wyjazdowej porażki w II lidze! PKM Zachód Persa AZS UZ pokonał dziś Mundial Żary 3:2.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Mecz na żarskim parkiecie nie zaczął się po myśli zielonogórzan. Już w 8. minucie gospodarze objęli prowadzenie, którego nie wypuścili aż do końca pierwszej połowy. Akademikom udało się jednak odmienić sytuację tuż po przerwie. Najpierw wyrównał Jakub Turowski, a kilka chwil później kolejne trafienia dołożyli Kacper Ryś i Michał Greszczyk. Miejscowych stać było na tylko jedną odpowiedź, którą w 34. minucie ustalili końcowy wynik spotkania na 3:2 na korzyść AZS-u.

Dzisiejsze zwycięstwo jest czwartą wygraną Akademików w tym sezonie. Za tydzień czeka ich arcytrudny wyjazd do Chocianowa, gdzie zmierzą się z tamtejszym Madnessem.

II liga, 7. kolejka: Mundial Żary – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski 2:3 (1:0)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności