Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKaruzela transferowa: „Skrzynia” w Gubinie, Olejniczak w Szprotawie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-01-30 12:19

Za nami pierwsze transferowe informacje w lubuskiej IV lidze. Z zielonogórskich zespołów najwięcej wieści dochodzi z TS-u Masterchem Przylep, który rundę wiosenną rozpocznie bez dwóch zawodników.

Mowa o Dominiku Skrzyńskim i Bartoszu Olejniczaku. Pierwszy z nich wybrał transfer do Cariny Gubin, która uzupełnia dziury po odejściu czołowych piłkarzy. Drugi z kolei został wypożyczony z TS-u do Sprotavii Szprotawa, która jesienią zajęła przedostatnie miejsce w lubuskiej IV lidze.

Z obozu Falubazu natomiast nie słychać na razie oficjalnych doniesień transferowych. Nieoficjalnie mówi się jedynie o powrocie Jakuba Babija, ale Maciej Murawski w rozmowie z Radiem Zielona Góra stwierdził, że nie jest to jeszcze przesądzone.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności