Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCzas na pierwsze sparingi Watahy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2019-01-31 18:45

Niedawno informowaliśmy, że z zimowego snu wybudzają się powoli zielonogórscy piłkarze, którzy rozpoczynają serię spotkań kontrolnych. Warto jednak także pamiętać o rugbystach Watahy RC Zielona Góra. Ci w najbliższą niedzielę rozegrają pierwsze test-mecze w tym roku.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przygotowania do zbliżającego się sezonu I ligi zielonogórscy rugbyści rozpoczęli wraz z początkiem roku. Przez cały styczeń uczestniczyli oni w intensywnych treningach na orliku oraz w sali crossfit. W nadchodzącą niedzielę „Dziki” przetestują swoją formę w dwóch sparingach, które zostaną rozegrane w poznańskim PLEK Centrum Sportu.

Zawodnicy Watahy na zadaszonym obiekcie w stolicy Wielkopolski zmierzą się ze Spartą Jarocin oraz Chaosem Poznań. Obie te drużyny są dobrze znane zielonogórzanom. Z jarocinianami mierzyli się oni w minionym sezonie na boiskach zaplecza Ekstraligi, natomiast gospodarze niedzielnych zawodów byli rywalami Watahy w czasach jej gry w II lidze.

Jak czytamy w przesłanym naszej redakcji komunikacie klubu, niedzielni przeciwnicy zespołu z Winnego Grodu prezentują odmienne style gry, dzięki czemu turniej ten będzie świetną okazją do sprawdzenia się na wszystkich płaszczyznach – zarówno w ataku jak i obronie.

Przypomnijmy, że rugbowy sezon 2019 będzie skrócony ze względu na reorganizację rozgrywek. Zabraknie w nim rundy rewanżowej, przez co potrwa on od kwietnia do czerwca. Pełen terminarz zielonogórskiej Watahy dostępny jest TUTAJ.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności