Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJuniorzy starsi TS-u po drugim test-meczu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-01 21:54

Juniorzy starsi TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra rozegrali dziś drugi sparing przed nadchodzącą rundą wiosenną. Na obiekcie zielonogórskiego MOSiR-u przegrali oni z Lechem Sulechów 0:5.

Grający na co dzień w zielonogórskiej „okręgówce” zespół z Sulechowa dał dziś młodzieżowcom TS-u solidną lekcję piłki nożnej. Na sztucznej murawie przy ul. Sulechowskiej Lech rozegrał lepsze spotkanie od podopiecznych Wojciecha Pochylskiego. Ci stworzyli sobie jednak sporo sytuacji, których nie potrafili wykorzystać. Dlatego też w końcowym rozrachunku to przyjezdni zwyciężyli 5:0.

Następny mecz kontrolny juniorzy TS-u rozegrają najprawdopodobniej już w najbliższy poniedziałek. Wówczas ich rywalem ma być Znicz Leśniów Wielki, ale spotkanie to nie zostało jeszcze potwierdzone.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności