Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDecydujące starcie o pierwszą czwórkę

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-02-01 23:45

W sobotnie popołudnie siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończą zmagania w fazie zasadniczej II ligi. Ich ostatnim rywalem będzie NTS Trójka Nakło.

Sobotnie zwycięstwo z Trójką pozwoliłoby zielonogórzanom zająć miejsce w czołowej czwórce grupy na koniec fazy zasadniczej, a w konsekwencji uzyskać lepszą pozycję startową w rundzie play-off. Nie jest to wcale nieprawdopodobne, bowiem nakielczanie nie należą do czołówki II ligi. Obecnie zajmują przedostatnią pozycję w tabeli, legitymując się bilansem 4-11.

Jedno z tych czterech zwycięstw Trójka odniosła właśnie w starciu z zielonogórzanami. Pod koniec listopada AZS przegrał w Nakle 2:3, notując przeciętny występ. Teraz Akademicy mają okazję do rewanżu, który pozwoli im jednocześnie bez oglądania się na innych utrzymać 4. lokatę na koniec rundy zasadniczej.

II liga, 18. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – NTS Trójka Nakło
Data: 02.02.2019, godzina 17:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności