Sparingowo: TS Przylep pokonuje Odrę Nietków

2019-02-02 18:58

TS Masterchem Przylep Zielona Góra rozegrał dziś na stadionie przy ulicy Sulechowskiej pierwszy sparing przed nadchodzącą rundą wiosenną IV ligi. Przeciwnikiem zielonogórzan była grająca na co dzień w klasie okręgowej Odra Nietków.

Pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy z Winnego Grodu była – co tu dużo mówić – kiepska. Podopieczni Andrzeja Boczkowskiego pozwalali rywalom na zbyt wiele, przez co nietkowianie już po 20 minutach gry prowadzili 1:0. Kilka minut przed przerwą Odra dorzuciła jeszcze jedno trafienie, które dobiło zespół gospodarzy.

Druga odsłona spotkania przyniosła jednak zmianę obrazu gry. Drużyna z zielonogórskiego Przylepu z każdą minutą coraz wyraźniej dominowała na murawie, co pozwoliło jej poprawić rezultat. Ostatecznie TS zwyciężył 3:2, a końcowy wynik ustalił w 81. minucie Paweł Dzikowicz.

Następny mecz kontrolny ekipa z północno-zachodniej części Zielonej Góry rozegra za tydzień w Żarach. Ich rywalem będzie wówczas tamtejszy Promień.

Mecz towarzyski: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Odra Nietków 3:2 (0:2)