Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMadness znów lepszy od AZS-u! Akademicy przegrywają w ostatnich sekundach!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-02-03 18:06

Źle dla zielonogórskich futsalistów zakończył się dzisiejszy wyjazd do Chocianowa. W ramach 8. kolejki II ligi przegrali oni z tamtejszym Madnessem 3:4.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Wystarczy spojrzeć na wynik pierwszej połowy, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Worek z golami chwilę po przerwie otworzyli zielonogórzanie, a konkretnie Michał Greszczyk i Michał Lewaszow, którzy dali wówczas AZS-owi prowadzenie 2:0.

Gospodarze nie mieli jednak zamiaru się poddać i w 8 minut doprowadzili do remisu. Chwilę później gola na 2:3 zdobył Mateusz Biereśniewicz, lecz i to nie podcięło skrzydeł zawodnikom z Chocianowa. Ci przejęli inicjatywę w końcówce pojedynku, dzięki czemu na minutę przed końcową syreną objęli decydujące prowadzenie, które zapewniło im zwycięstwo 4:3.

W drugim meczu 8. kolejki Mundial Żary niespodziewanie pokonał Wietrzak Team Legnica 5:4, co pozwoliło zielonogórzanom utrzymać fotel lidera II ligi (pełna tabela dostępna jest TUTAJ). Za tydzień zespół z Winnego Grodu czeka pauza, a za dwa tygodnie zakończy on sezon niezwykle ważnym spotkaniem z AZS-em UWr Wrocław.

II liga, 8. kolejka: Mandess Chocianów – PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski 4:3 (0:0)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności