Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPierwsza nowa twarz w TS-ie Przylep!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-04 19:00

Zielonogórski TS Masterchem Przylep poinformował dziś o pierwszym nowym zawodniku w bieżącym okienku! Kadrę zespołu Andrzeja Boczkowskiego zasilił Adrian Topolski.

22-letni piłkarz ostatnie półtora sezonu spędził w Pogoni Świebodzin, w barwach której został wybrany najlepszym obrońcą 2017 roku w lubuskiej IV lidze. Wcześniej występował on w Toromie Torzym oraz zielonogórskim UKP. Teraz powraca do Winnego Grodu w roli zawodnika TS-u Przylep.

Topolski próbkę swoich umiejętności zaprezentował w minioną sobotę, kiedy to wystąpił w sparingu przeciwko Odrze Nietków. Zanotował wówczas wymarzony start w nowym klubie, wpisując się na listę strzelców, dzięki czemu drużyna z Winnego Grodu pokonała rywala z klasy okręgowej. Następną okazję do pokazania się na murawie 22-latek otrzyma 9. lutego w meczu kontrolnym TS-u z Promieniem Żary. Początek o godzinie 13:00 na sztucznym boisku żarskiego OSiR-u.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności