Falubaz Gran-Bud lepszy od Stilonu

2019-02-05 20:59

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra w zimowej scenerii pokonał dziś III-ligowy Stilon Gorzów 4:1.

Podopieczni Andrzeja Sawickiego zanotowali świetny początek meczu. Już 3. minuty po początkowym gwizdku na listę strzelców wpisał się Artur Małecki. Chwilę później ponownie trafił on do kajetu sędziego, po tym jak skutecznie dobił strzał kolegi. W 20. minucie futbolówka po raz kolejny znalazła się w siatce Stilonu, dzięki czemu Falubaz prowadził już 3:0. Chwilę później zespół z Gorzowa odpowiedział golem Michała Stańczyka.

W drugiej połowie worek z golami nie był już tak szeroko otwarty – jedyne trafienie zanotował nieco po przerwie Przemysław Mycan, ustalając tym samym końcowy wynik pojedynku na 4:1. Następny test-mecz Falubazu już w nadchodzącą sobotę. Rywalem żółto-biało-zielonych będzie wówczas Ilanka Rzepin.

Mecz towarzyski: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Stilon Gorzów 4:1 (3:1)