Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘW sobotę kolejne sparingi IV-ligowców

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-08 14:22

Zielonogórscy IV-ligowcy rozegrają jutro swoje kolejne mecze kontrolne. Falubaz Gran-Bud przy Sulechowskiej podejmie Ilankę Rzepin, a TS Masterchem Przylep pojedzie do Żar na starcie z tamtejszym Promieniem.

Żółto-biało-zieloni w bieżącym okresie przygotowawczym zagrali już cztery sparingi. Zanotowali w nich trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Z kwitkiem z Winnego Grodu odprawili Piasta Iłowa, Wartę Gorzów oraz Stilon Gorzów, natomiast pogromcą Falubazu okazał się w wyjazdowym spotkaniu Górnik Polkowice. Teraz czas na pierwsze starcie podopiecznych Andrzeja Sawickiego z rywalem z IV ligi, którym będzie Ilanka Rzepin.

Z kolei dla TS-u jutrzejsza potyczka będzie dopiero drugim sprawdzianem tej zimy. Piłkarze z zielonogórskiego Przylepu przygotowania rozpoczęli tydzień temu od minimalnej wygranej nad Odrą Nietków. W sobotę na wyjeździe zmierzą się oni z następnym przeciwnikiem z „okręgówki”, Promieniem Żary.

Sobotnie (09.02) mecze kontrolne zielonogórskich IV-ligowców:
Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – MKS Ilanka Rzepin
Godzina: 12:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.
Promień Żary – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Godzina: 13:00
Miejsce: Boisko „Okrąglak”, Żary.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności