Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJunior starszy: TS przegrywa ze Zniczem. Hattrick Chojnackiego!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-08 19:49

W piątkowe popołudnie juniorzy starsi TS-u Masterchem Przylep zaliczyli swój trzeci mecz kontrolny w ramach trwających przygotowań. Ich przeciwnikiem był A-klasowy Znicz Leśniów Wielki.

Dzisiejszy rywal młodzieżowców TS-u to drużyna seniorów grająca na co dzień w zielonogórskiej A-klasie. Młodzi piłkarze z Winnego Grodu nie dali rady starszym kolegom, którzy zwyciężyli 5:3. Cieszy jednak fakt, iż nowy nabytek ekipy z Przylepu – Bartek Chojnacki – popisał się w tym meczu hattrickiem. Miejmy nadzieję, że to nieostatni raz, kiedy ten młody zawodnik jest wyróżniającą się na murawie postacią.

Przypomnijmy, że w dotychczasowych spotkaniach kontrolnych juniorzy starsi TS-u wygrali ze Spartakusem Zielona Góra 4:1 oraz polegli z dorosłą drużyną Lecha Sulechów 0:5.

Mecz towarzyski: TS Masterchem Przylep Zielona Góra (juniorzy starsi) – Znicz Leśniów Wielki 3:5


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności