Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMinimalna wygrana nad Ilanką

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-09 17:25

Kontrolne starcie z Ilanką Rzepin rozegrał dziś Falubaz Gran-Bud Zielona Góra. Lider IV ligi nie miał wcale łatwego zadania, bowiem rzepinianie wysoko zawiesili poprzeczkę. Ostatecznie zielonogórzanie zwyciężyli 3:2.

Piłkarze z północy województwa lubuskiego nie zamierzali łatwo poddać się liderowi z Winnego Grodu. To właśnie Ilanka jako pierwsza wyszła na prowadzenie, po tym jak w 25. minucie wykorzystała rzut karny. Na wyrównanie musieliśmy czekać aż do drugiej połowy – 8 minut po jej rozpoczęciu dokonał tego Artur Małecki. Niestety rzepinianie błyskawicznie znaleźli sposób na odpowiedź, dzięki czemu kilka chwil później ponownie prowadzili.

W końcówce meczu Falubaz zdołał jednak opanować sytuację. W 67. minucie wyrównał Bartosz Konieczny, a na 7 minut przed końcowym gwizdkiem decydujące trafienie z rzutu karnego zanotował Krzysztof Wierzbicki. Ostatecznie po wcale niełatwym pojedynku żółto-biało-zieloni wygrali z Ilanką 3:2.

Mecz towarzyski: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – MKS Ilanka Rzepin 3:2 (0:1)
Gole dla Falubazu: Małecki, Konieczny, Wierzbicki (k).


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności