Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘGrunwald zwycięski przy Szafrana

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-02-09 21:41

Nie udało się szczypiornistom zielonogórskiego AZS-u zanotować pierwszego zwycięstwa w tym roku. W sobotni wieczór przegrali oni u siebie z Grunwaldem Poznań 21:27.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwsza połowa stała pod znakiem zaciętej walki, choć niemal przez cały czas jej trwania przyjezdni byli o krok przed Akademikami. Różnica nieco powiększyła się pod koniec drugiej odsłony, kiedy to Grunwald zaczął już dość bezpiecznie kontrolować wynik. Ostatecznie poznaniacy uciekli na 6 „oczek” przewagi, dzięki czemu zwyciężyli taką samą różnicą jak w pierwszym meczu.

Dzisiejsza porażka sprawiła, że strata zielonogórzan do 8. lokaty zwiększyła się do 3 punktów (choć znajdująca się na niej Forza Wrocław dopiero jutro rozegra swoje spotkanie). Następny mecz ligowy AZS rozegra za dwa tygodnie. Wówczas na własnym parkiecie podejmie lidera z Piekar Śląskich.

I liga, 13. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – WKS Grunwald Poznań 21:27 (13:16)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności