Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTrzynastka odrobi zaległości

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-02-12 17:23

W nadchodzącą środę siatkarki UKS Trzynastki Zielona Góra rozegrają zaległy mecz III ligi. W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych podejmą one sąsiedni w tabel EI-TIM Volley Głogów.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwotnie spotkanie z głogowiankami miało odbyć się pod koniec ubiegłego roku. Z powodu niekorzystnego terminu zostało ono jednak przełożone na 13. lutego. Będzie ono starciem zespołów, które sąsiadują ze sobą w tabeli PikoSport III ligi. Zielonogórzanki plasują się obecnie na 5. pozycji, a ich rywalki – miejsce niżej.

Ze względu na zbliżone lokaty zajmowane przez obie drużyny, ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Obydwa zespoły mają na swoim koncie po dwie wygrane, a jedną z nich nasze środowe rywalki zanotowały właśnie w spotkaniu z Trzynastką. Miało ono miejsce w 1. kolejce, kiedy to ekipa z Dolnego Śląska zwyciężyła po tie-breaku.

Dla obydwu zespołów środowy pojedynek będzie szansą na pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zarówno Trzynastka jak i EI-TIM od grudnia nie zdołały ani razu zatriumfować. Siatkarki z Winnego Grodu w styczniu poległy z AZS-em Wrocław (0:3) i KS-em Milicz (1:3), a w minioną niedzielę musiały uznać wyższość sąsiadek z Nowej Soli (1:3). Czy tym razem uda im się dopisać kolejne punkty do swojego dorobku?

PikoSport III liga, 8. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – EI-TIM Volley Głogów
Data: 13.02.2019, godzina 16:30
Miejsce: Hala ZSOiS, ul. Wazów 76, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności