Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDo Bolesławca po punkty

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-01-06 12:16

W ramach 14. kolejki II ligi zawodników AZS-u Uniwersytet Zielonogórski czeka dziś wyjazd do Bolesławca, gdzie zmierzą się z miejscowym BTS-em Elektros. Cel jest jasny: punkty.

Obie drużyny w tym sezonie okupują dolne rejony tabeli. Zielonogórzanie zajmują aktualnie 9. miejsce z 9 punktami w dorobku. „Oczko” wyżej plasuje się ekipa z Bolesławca, która uzbierała dotąd 13 punktów. AZS nie może zatem wrócić z pustymi rękami, jeżeli chce zniwelować stratę do strefy niezagrożonej degradacją.

Akademicy nie są wcale bez szans w starciu z dzisiejszym rywalem. Wręcz przeciwnie, możemy oczekiwać wyrównanego pojedynku. Tak było w pierwszym meczu tych drużyn w obecnym sezonie, kiedy to biało-zieloni polegli we własnej hali po zaciętej walce 2:3.

Ciężko zatem wytypować faworyta tego starcia. Na korzyść zielonogórzan przemawia fakt, że są aktualnie na swego rodzaju fali. Zwyciężyli oni bowiem w dwóch ostatnich spotkaniach, więc z pewnością podtrzymanie passy będzie ich głównym celem.

14. kolejka II ligi siatkówki: BTS Elektros Bolesławiec - AZS Uniwersytet Zielonogórski
Godzina: 17:00
Miejsce: Hala sportowa SP nr 1, ul. Jana Pawła II 38C, Bolesławiec

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności