Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzerwać złą passę

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-03-16 21:43

Zielonogórskich szczypiornistów czeka jutro kolejne ligowe starcie w hali przy ulicy Szafrana. Tym razem do Grodu Bachusa przyjedzie OKPR Warmia Energa Olsztyn.

Sobotni rywal zielonogórzan aktualnie jest sklasyfikowany wyżej od Akademików. Drużyna z Warmii po 20 kolejkach plasuje się na 5. miejscu w tabeli z zaledwie 3-punktową stratą do ligowego podium.

Przypomnijmy, że zielonogórski AZS znajduje się obecnie na 8. lokacie z dorobkiem 29 „oczek”. Nie stawia to zatem biało-zielonych w roli faworytów sobotniego meczu. Dodajmy jeszcze do tego niemoc w ostatnich trzech spotkaniach ligowych.

Zła passa szczypiornistów z Winnego Grodu trwa od przeszło miesiąca. Ostatnie zwycięstwo zielonogórzanie zanotowali 10. lutego nad GKS-em Żukowo. Później przyszła nieprzerwana jeszcze seria porażek: w Wągrowcu i Poznaniu oraz u siebie z Pomezanią Malbork.

Kolejne niepowodzenia mogą zmarnować wypracowaną w pierwszej części sezonu solidną pozycję w środku tabeli. Zatem Akademicy powinni w pełni umotywowani przystąpić do starcia z Warmią.

21. kolejka I ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – OKPR Warmia Energa Olsztyn
Data: 17.03.2018, godzina: 15:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.
Sędziowie: Adam Parkitny, Karol Zając.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności