Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPojedynek z outsiderem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-02-15 14:08

Przed siatkarkami UKS Trzynastki Zielona Góra drugi mecz w ramach III ligi w tym tygodniu. W sobotę zagrają one na własnym parkiecie z „czerwoną latarnią” rozgrywek, KKS Ren Butem Złotoryja.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zawodniczki z Winnego Grodu mają okazję, aby zgarnąć w tym tygodniu aż 6 punktów. Połowa z nich została dopisana na konto Trzynastki już w minioną środę. Wtedy to pokonała ona sąsiadujący EI-TIM Volley Głogów 3:1. Mecz ten był do pewnego momentu bardzo wyrównany, a jego losy rozstrzygnęły się de facto w trzecim secie, który zielonogórzanki zwyciężyły na przewagi.

Teraz nadszedł czas na pojedynek z ostatnią ekipą w tabeli III ligi. Zespół ze Złotoryi jest w tym sezonie dostarczycielem punktów, a swoją jedyną wygraną zanotował na początku grudnia w meczu z głogowiankami. Dodatkowo Ren But w bieżących rozgrywkach zwyciężył zaledwie 6 setów (z czego 3 we wspomnianym starciu z Głogowem).

W obliczu słabej postawy złotoryjanek można śmiało uznać Trzynastkę za faworyta sobotniego widowiska. Czy siatkarki z Grodu Bachusa zanotują zatem drugą wygraną z rzędu?

PikoSport III liga, 12. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – KKS Ren But Złotoryja
Data: 16.02.2019, godzina 14:30
Miejsce: Hala ZSOiS, ul. Wazów 76, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności