Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTrzynastka miażdży na własnym parkiecie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-02-16 16:06

UKS Trzynastka Zielona Góra zainkasowała dziś swoje czwarte zwycięstwo w rozgrywkach PikoSport III ligi. Siatkarki z Winnego Grodu bezproblemowo pokonały na własnym parkiecie KKS Ren But Złotoryja 3:0.

Zielonogórzanki dominowały na parkiecie już od pierwszych minut spotkania. W pierwszym secie zawodniczki z Grodu Bachusa szybko przejęły kontrolę nad spotkaniem, choć w końcówce rywalki zdołały odrobić nieco punktów. W drugiej odsłonie siatkarki ze Złotoryi kompletnie nie istniały już na boisku, zdobywając w nim zaledwie 8 „oczek”. Ostatnia partia rozpoczęła się z kolei od wyrównanej walki, ale Trzynastka nie straciła kontroli nad spotkaniem. Ostatecznie zielonogórzanki w nieco ponad godzinę zwyciężyły 3:0.

Było to ostatnie spotkanie drużyny z Winnego Grodu przed własną publicznością w tym sezonie III ligi. Następny mecz rozegra ona dopiero pod koniec marca w Wałbrzychu z tamtejszym Chełmcem Wodociągi.

PikoSport III liga, 12. kolejka: UKS Trzynastka Zielona Góra – KKS Ren But Złotoryja 3:0 (25:18, 25:8, 25:15)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności