Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazd z nożem na gardle

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-03-16 23:12

Niezwykle ciężkie zadanie mają przed sobą siatkarze AZS-u Uniwersytet Zielonogórski. Nadeszła bowiem ostatnia kolejka II ligi, a zielonogórzanie wciąż okupują strefę spadkową.

Zielonogórzanie w sobotni wieczór wybiegną na parkiet w Bielawie, gdzie zmierzą się z miejscową Bielawianką Bester. Stawką tego starcia jest utrzymanie się AZS-u w gronie II-ligowców oraz miejsce w fazie play-off.

Aby tego dokonać Akademicy muszą zwyciężyć na Dolnym Śląsku za trzy punkty. Nie jest to niemożliwe, bowiem Bielawianka znajduje się zaledwie o dwie lokaty wyżej od zielonogórzan. Ponadto w pierwszym starciu z bielawianami górą byli biało-zieloni, zwyciężając 3:1.

Jednak zwycięstwo AZS-u nie jest jedynym warunkiem awansu do fazy pucharowej. Ważny jest też wynik meczu w Nowej Soli, gdzie miejscowa Astra podejmie Elektrosa Bolesławiec. Nowosolanie nie mogą pozwolić rywalom na jakiekolwiek punkty. W przeciwnym wypadku siatkarzom z Zielonej Góry pozostanie już tylko walka o utrzymanie w rundzie play-out.

22. kolejka II ligi: Bielawianka Bester Bielawa – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 17.03.2018, godzina 18:00
Miejsce: Hala sportowa SP nr 10, ul. Grota-Roweckiego 6, Bielawa.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności