Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMads Hansen ponownie w Opolu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-02-20 17:06

Zawodnik Falubazu Zielona Góra, Mads Hansen, został wypożyczony do OK Kolejarza Opole. Młody Duńczyk sezon 2019 spędzi zatem na II-ligowych torach.

O wypożyczeniu Hansena poinformował dziś zielonogórski klub. Wydaje się, że taka decyzja jest jak najbardziej uzasadniona – w poprzednim sezonie nie pojawił się on na torze w żadnym ligowym spotkaniu Falubazu. W dodatku w nadchodzących rozgrywkach drużyna z Winnego Grodu ma możliwość obsadzenia pozycji rezerwowego Sebastianem Niedźwiedziem.

Dla 19-latka będzie to już drugi kontakt z opolskim zespołem. Pod koniec ubiegłego sezonu został on po raz pierwszy wypożyczony do Kolejarza, którego z miejsca stał się wyraźnym liderem. Duńczyk w dwóch meczach wykręcił średnią biegopunktową na poziomie 2,083.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności