Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS kontra lider tabeli

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-02-22 19:07

Po dwóch tygodniach przerwy na parkiet przy Szafrana wracają szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. W sobotni wieczór podejmą oni lidera I ligi, Olimpię MEDEX Piekary Śląskie.

Patrząc na tabelę grupy B zaplecza Superligi łatwo można się domyślić, kto będzie faworytem tego spotkania. Zespół ze Śląska w tym sezonie zanotował tylko 3 zwycięstwa, a pozostałe 11 meczów zwyciężył. Sprawia to, że Olimpia utrzymuje się na fotelu lidera I ligi. Warto przy tym wspomnieć, że jedynymi jej pogromcami są do tej pory MSPR Siódemka Miedź Legnica, KS Forza Wrocław oraz WKS Grunwald Poznań.

Zielonogórzanie z kolei od dłuższego czasu znajdują się w dolnej połowie tabeli. Doprowadziły do tego m.in. liczne problemy kadrowe. Przed 15. kolejką AZS plasuje się zatem na 9. lokacie z dorobkiem 14 „oczek”. Trzeba jednak pamiętać, że Akademicy mają jedno spotkanie zaległe, bowiem zaplanowany pierwotnie na ubiegły tydzień pojedynek z Ostrovią został przełożony na początek marca.

Sobotnie starcie będzie trzecim meczem AZS-u w rundzie rewanżowej. W dwóch dotychczasowych ekipa z Winnego Grodu nie zdołała zanotować żadnego zwycięstwa. Czy w spotkaniu z liderem zielonogórzanie zdołają się przełamać i wywalczyć pierwszą w tym roku wygraną?

I liga, 15. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Data: 23.02.2019, godzina 18:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności