Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka po zaciętym meczu w Krośnie Odrz.

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-23 15:46

Piłkarze TS-u Masterchem Przylep Zielona Góra zagrali dziś swój czwarty sparing w bieżącym cyklu przygotowań do rundy wiosennej. Zielonogórzanie minimalnie przegrali w Krośnie Odrzańskim z tamtejszą Tęczą Homanit.

Dla TS-u był to pierwszy i w zasadzie jedyny test-mecz rozegrany przeciwko innemu IV-ligowcowi. Jako że ekipy z Winnego Grodu i Krosna Odrzańskiego zmierzą się ze sobą już na inaugurację wiosny, wiadomym było, iż żadna z drużyn nie będzie chciała odsłonić wszystkich kart. Sprawiło to, że zgromadzona na obiekcie krośnieńskiego OSiR-u grupka kibiców obejrzała wyrównane spotkanie, które obfitowało w walkę, lecz próżno było szukać dużej liczby bramek.

Na jedyne tego dnia trafienie musieliśmy czekać aż do 60. minuty. Wówczas arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym zielonogórzan. Krośnianie bezlitośnie wykorzystali „jedenastkę”, ustalając tym samym wynik spotkania na 1:0. Warto jednak wspomnieć, że w ostatnich 15 minutach pojedynku na murawie zadebiutowała czwórka zielonogórskich młodzieżowców z prowadzonej przez Wojciecha Pochylskiego grupy juniora starszego. Jako pierwszy na boisko wszedł Bartek Chojnacki, a chwilę po nim starszych kolegów zmienili także Krystian Specht, Marcin Jasiński i Dominik Ochremczuk.

Za tydzień zawodników Andrzeja Boczkowskiego czeka ostatni sprawdzian przed powrotem na ligowe boiska. W Mostkach zagrają oni z tamtejszą Zorzą Port 2000. Pierwszy gwizdek wyznaczono na godzinę 13:00.

Mecz towarzyski: Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 1:0 (0:0)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności