Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLider za silny dla Akademików

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2019-02-23 20:59

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytet Zielonogórski wciąż bez zwycięstwa w 2019 roku. Dziś polegli oni w pojedynku z liderem tabeli, Olimpią MEDEX Piekary Śląskie, 28:37.

Początek meczu był dość wyrównany, choć od 6. minuty to przyjezdni non-stop prowadzili. Na większą przewagę odskoczyli jednak dopiero przed przerwą i już wtedy było wiadome, że o jakiekolwiek punkty będzie zielonogórzanom piekielnie ciężko. Po zmianie stron Olimpia kontynuowała ekspansję, co pozwoliło jej w pewnym momencie uzyskać 10-punktową przewagę. Ostatecznie zespół ze Śląska wygrał przy Szafrana 37:28.

Dla zielonogórzan to już 10. porażka w tym sezonie. Niestety doprowadziła ona do spadku AZS-u na 10. lokatę w tabeli I ligi. Za tydzień ekipa z Winnego Grodu pojedzie na teren piątego UKS Olimpu Grodków.

I liga, 15. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 28:37 (12:18)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności