Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAZS kończy sezon na 3. miejscu (TABELA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2019-02-24 18:43

Dla futsalistów PKM Zachód Persa AZS-u Uniwersytet Zielonogórski sezon skończył się już tydzień temu po domowej porażce z AZS-em UWr Wrocław. Dziś jednak odbył się ostatni mecz rozgrywek dolnośląskiej II ligi, zatem znamy już końcowy układ tabeli.

Walka o pierwsze miejsce w lidze trwała aż do ostatniej kolejki. Jeszcze przed tygodniem w grze wciąż pozostawały trzy zespoły: AZS UWr, Madness Chocianów oraz ekipa z Winnego Grodu. Jako że zielonogórzanie przegrali decydujący pojedynek z wrocławianami, musieli zapomnieć o powrocie do I ligi, a ze zwycięstwa w rozgrywkach cieszyła się drużyna ze stolicy Dolnego Śląska.

Dziś natomiast rozegrany został ostatni pojedynek, który de facto nie miał już większego wpływu na kształt końcowej klasyfikacji. Górą w wieńczącym sezon meczu był Madness Chocianów, który pokonał Wietrzak Team Legnica 7:4. Sprawiło to, że chocianowianie zrównali się punktami z Akademikami z Wrocławia, lecz wciąż to ci drudzy pozostali na fotelu lidera.

Z kolei klub z Grodu Bachusa zakończył zmagania na 3. lokacie. Zielonogórzanie z bilansem 4-4 i zaledwie 25 strzelonymi bramkami (co jest najgorszym wynikiem w lidze ex aequo z Mundialem Żary) nie mogą zaliczyć minionego już sezonu do zbyt udanych. Z pewnością drużynę czeka jeszcze sporo pracy, jeżeli za rok chce ona realnie powalczyć o awans.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności