Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMaciej Żukowski odchodzi z TS-u Przylep!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-02-26 21:22

Na trzy tygodnie przed startem rundy wiosennej lubuskiej IV ligi dochodzą nas słuchy o kolejnych ruchach transferowych w zielonogórskim TS-ie Masterchem Przylep. Tym razem chodzi o odejście Macieja Żukowskiego.

Młody piłkarz opuszcza zespół z Przylepu po 1,5 roku gry w jego barwach. Końcowy etap tego okresu został obarczony kontuzją, którą Żukowski leczył przez całą zimę. Na szczęście miał być on już gotowy na początek rundy wiosennej, lecz jak się okazuje, spędzi ją poza Zieloną Górą.

O dokonaniu transferu poinformował nas sam zawodnik. Jego nowym klubem została Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie, która jesień skończyła na fotelu wicelidera lubuskiej IV ligi, mając 4 „oczka” przewagi nad TS-em. Treningi z nowym zespołem Maciej Żukowski rozpoczął już we wtorkowe popołudnie.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności