Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJest porozumienie! Miasto wejdzie do spółki Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-02-27 18:57

Od dłuższego czasu mówiło się o potrzebie wsparcia Falubazu Zielona Góra przez Urząd Miasta. Po długich rozmowach obie strony zawarły dziś wyczekiwane porozumienie.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta Zielona Góra od dłuższego czasu wyrażał chęć wsparcia żużlowego zespołu, lecz dotychczasowi akcjonariusze nie mogli dojść w tej sprawie do porozumienia. Ostatecznie władze Winnego Grodu dostały zielone światło, aby zakupić część akcji klubu.

– Zarząd ZKŻ SSA informuje że w dniu 27 lutego 2019 roku odbyło się walne zgromadzenie akcjonariusz ZKŻ SSA, które podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki poprzez emisję nowych akcji w liczbie 4694, uchwalając wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy i skierowania nowej emisji akcji do Miasta Zielona Góra – czytamy w komunikacie wydanym przez Zielonogórski Klub Żużlowy na łamach serwisu falubaz.com.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności