Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ



Jest porozumienie! Miasto wejdzie do spółki Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-02-27 18:57

Od dłuższego czasu mówiło się o potrzebie wsparcia Falubazu Zielona Góra przez Urząd Miasta. Po długich rozmowach obie strony zawarły dziś wyczekiwane porozumienie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że Urząd Miasta Zielona Góra od dłuższego czasu wyrażał chęć wsparcia żużlowego zespołu, lecz dotychczasowi akcjonariusze nie mogli dojść w tej sprawie do porozumienia. Ostatecznie władze Winnego Grodu dostały zielone światło, aby zakupić część akcji klubu.

– Zarząd ZKŻ SSA informuje że w dniu 27 lutego 2019 roku odbyło się walne zgromadzenie akcjonariusz ZKŻ SSA, które podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki poprzez emisję nowych akcji w liczbie 4694, uchwalając wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy i skierowania nowej emisji akcji do Miasta Zielona Góra – czytamy w komunikacie wydanym przez Zielonogórski Klub Żużlowy na łamach serwisu falubaz.com.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności