Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPlay-offy nie dla Akademików

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2018-03-18 12:36

Decydująca kolejka II ligi siatkówki mężczyzn nie poszła po myśli zawodników zielonogórskiego AZS-u. Biało-zieloni polegli w Bielawie 3:1 i tym samym zakończyli fazę zasadniczą w strefie spadkowej. Teraz czeka ich walka o utrzymanie.

Zielonogórzanie pojechali do Bielawy z zadaniem zwyciężenia za 3 punkty. Tylko taki rezultat oraz pomyślny wynik meczu w Nowej Soli dawałyby im nadzieję na uniknięcie spotkań barażowych.

Niestety żaden z elementów tej układanki nie poszedł po myśli Akademików. Waleczny AZS przegrał 3:1, mimo że w większości setów tylko nieznacznie odstawał od rywala. To jednak wystarczyło, aby Bielawianka wygrała i pozbawiła zielonogórzan marzeń o fazie play-off.

Teraz biało-zielonym zostaje walka o utrzymanie w ramach rundy play-out. Zmierzą się w niej z Juvenią Wakmet Głuchołazy.

22. kolejka II ligi: KS Bielawianka Bester Bielawa – AZS Uniwersytet Zielonogórski 3:1 (25:22, 25:21, 21:25, 25:23)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności