Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazdowe sprawdziany zielonogórzan

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-03-01 17:24

Nadchodzący weekend będzie kolejną już okazją do sprawdzenia piłkarskiej formy przed startem lubuskiej IV ligi. Zarówno Falubaz Gran-Bud jak i TS Masterchem Przylep zagrają w sobotę na obiektach rywali.

Drużyna z zielonogórskiego Przylepu na sobotę miała w kalendarzu zapisany domowy sparing z Płomieniem Przyprostynia. Jak to jednak w życiu bywa – plany zostały zmienione, a test-mecz odwołany. Piłkarze Andrzeja Boczkowskiego w zamian za to udadzą się do Mostek, gdzie podejmą tamtejszą Zorzę Port 2000. Drużyna ta dobrze radzi sobie w rozgrywkach grupy pierwszej zielonogórskiej A-klasy, w której po rundzie jesiennej piastuje fotel wicelidera tabeli z zaledwie 1 punktem straty do liderującej Drzonkowianki.

Z kolei sobotnim rywalem Falubazu Gran-Bud będzie Lech II Poznań. III-ligowe rezerwy zespołu z Ekstraklasy są czołową ekipą grupy 2 – poznaniacy zakończyli jesienne zmagania na 2. pozycji, mając tyle samo punktów, co pierwszy w tabeli Mieszko Gniezno. Mecz Falubazu z wiceliderem III ligi odbędzie się w sobotę we Wronkach, lecz godzina jego rozpoczęcia nie została jeszcze podana.

Sobotnie (02.03.2019) mecze towarzyskie:

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności