Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPo zwycięstwo do Czarnkowa

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-03-01 19:14

Trwa faza play-off II ligi siatkówki mężczyzn. W najbliższy weekend AZS Uniwersytet Zielonogórski rozegra dwa kolejne spotkania serii przeciwko Noteci Czarnków.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Po pierwszym weekendzie zmagań Akademików z Notecią układają się one remisowo. W inauguracyjnym spotkaniu przed dwoma tygodniami gładko zwyciężył AZS, lecz dzień później czarnkowianie zdołali już doprowadzić do tie-breaka, w którym to oni okazali się lepsi, wyrównując stan rywalizacji.

Teraz przenosi się ona do Czarnkowa. W fazie zasadniczej zielonogórzanie byli w stanie wygrać na tym terenie, lecz i w tym przypadku potrzebne było 5 setów. Jak powiedział Radiu Zielona Góra drugi trener AZS-u, Wiktor Zasowski, minimalnym celem jego zespołu jest wywalczenie jednej wygranej. W przeciwnym wypadku będzie on musiał pożegnać się z sezonem. Czy Akademikom uda się pozostać w fazie play-off?

II liga, 1. runda fazy play-off: MKS Noteć Czarnków – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Mecz #3: sobota, 02.03.2019, godzina 18:00
Mecz #4: niedziela, 03.03.2019, godzina 15:00
Miejsce: Hala przy SP nr 2, ul. Wroniecka 136, Czarnków.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności