Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKolejne wzmocnienie Watahy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-03-03 12:49

W niedzielne południe KFA Wataha Zielona Góra poinformowała o kolejnym transferze! Do zielonogórskich futbolistów dołączył doświadczony Leonid Dzyhanskyj.

Ukrainiec jest drugim obok Camerona Grada wzmocnieniem Watahy w bieżącej przerwie międzysezonowej. Tak jak Amerykanin, jest on linebackerem, ale może także występować na pozycji defensive end. 33-latek w swojej dotychczasowej karierze reprezentował dwa ukraińskie kluby – najpierw przez 9 lat był zawodnikiem Vinnytsia Wolves, a ostatni rok spędził w Rockers Dnipro.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie Wataha będzie startowała najwyższej klasie rozgrywkowej Ligi Futbolu Amerykańskiego. „Wilki” rozpoczną zmagania już 24. marca domowym pojedynkiem z Armią Poznań.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności