Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRozpędzona Persa czy osłabiony Lębork?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2018-03-18 13:36

Po wyśmienitym występie w ćwierćfinale Halowego Pucharu Polski Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski wraca do zmagań ligowych. Dziś w hali przy Szafrana zmierzy się z nieobliczalnym Teamem Lębork.

Mecz z ekipą z Lęborka, mimo plasowania się przez nią w dolnej części tabeli, może wcale nie należeć do łatwych. Lęborczanie co prawda zajmują dopiero 8. lokatę w ligowym zestawieniu, ale potrafili już pokonać zespoły z czuba tabeli, jak chociażby Constract Lubawa czy Futsal Club Kartuzy.

Akademicy z kolei po 17 kolejkach znajdują się na 3. miejscu z zaledwie 1 punktem straty do wiceliderującego Constractu. Można by zatem stwierdzić, że faworytem dzisiejszego meczu będą zielonogórzanie, lecz pamiętajmy, że Team potrafi być groźny.

Tak było choćby w 7. kolejce, kiedy to Persa wybrała się na mecz do Lęborka. Padł wówczas remis 5:5. Wynik tamtego spotkania zmieniał się często, a ostateczny rezultat został ustalony samobójczym trafieniem Patryka Ziarko w 39. minucie.

Jak poinformowała drużyna z Pomorza, do dzisiejszego meczu przystąpi ona w osłabionym składzie. Z różnych powodów zabraknie Dominika Czekirdy, Łukasza Kwaśnika, Pawła Friszkemuta, Marcina Maszoty i Dominika Depty. Czy to oznacza, że zielonogórzanom będzie łatwiej? Na pewno możemy oczekiwać sporo dobrego futsalu.

18. kolejka I ligi: Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski – Team Lębork
Data: 18.03.2018, godzina 16:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.
Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Henryk Bąk – Mateusz Tarnowy.
Relacja na żywo: Lajfy.com

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności