Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘUdało się! AZS z awansem do 2. rundy play-off!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-03-06 20:19

W piątym meczu serii z Notecią Czarnków siatkarzom AZS-u Uniwersytet Zielonogórski udało się przechylić szalę na swoją korzyść! Akademicy zwyciężyli 3:0 i zameldowali się w kolejnej rundzie fazy play-off.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Choć wynik jednoznacznie wskazuje na zielonogórzan, to w meczu nie brakowało emocji. Dwa pierwsze sety kończyły się zaledwie 2- i 3-punktową przewagą Akademików. Dopiero w trzeciej odsłonie zdołali oni wyraźniej odskoczyć rywalom, wieńcząc tym samym spotkanie wynikiem 25:18.

W drugiej rundzie II-ligowych play-offów zielonogórzanie mają zmierzyć się z sąsiadem zza między, Orłem Międzyrzecz. Problem jednak w tym, że nie wiadomo kiedy rozpocznie się ta seria z powodu kolizji terminów. Więcej o tej sprawie powiedział po dzisiejszym pojedynku Radiu Index trener AZS-u, Krzysztof Dobek:

II liga, 1. runda fazy play-off, mecz #5: AZS Uniwersytet Zielonogórski – MKS Noteć Czarnków 3:0 (25:22, 25:23, 25:18)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności