Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOstatni sparing na plus

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-03-06 20:43

Zielonogórski TS Masterchem Przylep zwycięstwem zakończył cykl meczów kontrolnych, przygotowujących do rundy wiosennej lubuskiej IV ligi. Podopieczni Andrzeja Boczkowskiego pokonali w Gorzowie Wielkopolskim tamtejszego Piasta Karnin 6:1.

Piłkarze TS-u bez większych problemów zwyciężyli z grającym na co dzień w klasie okręgowej rywalem. Po raz kolejny najlepszym strzelcem meczu okazał się Piotr Piwowarski, który dwukrotnie umieszczał piłkę w siatce Piasta. Obok niego do kajetu sędziego trafili także Paweł Dzikowicz, Karol Łyczko, Bartosz Siebert oraz Adrian Topolski.

Był to już ostatni test-mecz TS-u przed zbliżającą się rundą wiosenną. Przypomnijmy, że pierwszy mecz zmagań ligowych rozegrają oni 16. marca w Krośnie Odrzańskim.

Mecz towarzyski: Piast Karnin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 1:6

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności