Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOstatni test Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-03-08 14:46

W sobotnie przedpołudnie Falubaz Gran-Bud Zielona Góra weźmie udział w swoim ostatnim sparingu przed zbliżającą się piłkarską wiosną. Rywalem najlepszego zielonogórskiego IV-ligowca będzie inna ekipa z Winnego Grodu, Zorza Ochla.

Piłkarze Andrzeja Sawickiego intensywnie przepracowali kończący się właśnie okres przygotowawczy do rundy wiosennej IV ligi. W ciągu półtora miesiąca rozegrali oni 9 spotkań kontrolnych. Aż 6 z nich padło łupem zielonogórzan, raz zanotowali oni remis (przeciwko rezerwom Chrobrego Głogów), a jedynymi ich pogromcami okazały się III-ligowe drużyny Górnika Polkowice i Lecha II Poznań.

Na zakończenie cyklu sparingów żółto-biało-zielonym przyjdzie zatem zmierzyć się w derbach miasta z A-klasową Zorzą Ochla. Jako ciekawostkę warto przytoczyć fakt, iż obie drużyny zwyciężyły jesień w swoich ligach, nie notując przez ten czas ani jednej porażki. Pierwszy gwizdek sobotniego sparingu wyznaczono na godzinę 11:00 na popularnym „Dołku”.

Przypomnijmy, że drugi z zielonogórskich IV-ligowców, TS Masterchem Przylep, rozegrał już wszystkie zaplanowane test-mecze. Podopieczni Andrzeja Boczkowskiego w minioną środę zakończyli przygotowania wyjazdową wygraną z Piastem Karnin 6:1.

Mecz towarzyski: Falubaz Gran-Bud Zielona Góra – Zorza Ochla
Data: 09.03.2019, godzina 11:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności